|

Abyste zabránili nehodám, používejte na svém vozidle zimní pneumatiky

Nejlepší způsob, jak zůstat v bezpečí při jízdě v zimě, je vybavit vůz prémiovou sadou zimních pneumatik. To by mělo stačit k zajištění pevné přilnavosti na sněhu a ledu při řízení. To vyžaduje pneumatiky, které jsou schváleny pro zimní podmínky a které mají na bočnici pneumatiky symbol sněhové vločky a které jsou v dobrém stavu.

Abyste v zimním období zůstali v bezpečí, musíte mít správné zimní pneumatiky. Zimní pneumatiky mají vlastnosti potřebné k zajištění vaší bezpečnosti při jízdě na sněhu, ledu a rozbředlém sněhu. Pokud nemáte správné pneumatiky, riskujete nehodu. Mít na svém vozidle namontované letní pneumatiky, které nebudou mít správné vlastnosti pro manévrování, ačkoli zimní podmínky jsou spojeny s nebezpečím, a proto je třeba se jim vyhnout.

Letní pneumatiky se při nízkých teplotách tvrdě otáčejí a ztrácíte potřebné tření potřebné k jisté přilnavosti. Zvyšuje se vaše brzdná dráha a prakticky na ledě ztrácíte veškerou přilnavost. Nejlepším způsobem, jak zůstat v bezpečí, je namontovat na své vozidlo sadu zimních pneumatik a ujistit se, že pneumatiky, které jste vybrali, mají správný rozměr a mají prvotřídní kvalitu, aby při jízdě měli skvělé bezpečnostní vlastnosti jak na suché vozovce, tak i v případě drsných zimních podmínek.

Další informace o zimních pneumatikách najdete na adrese:

https://www.nokiantyres.cz/

View more presentations on SharePresentation

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.